Link - profil WBP na Facebook.com Link - Biuletyn Informacji Publicznej

Start Wydarzenia Konkursy i nagrody LISTA LAUREATÓW czytelniczego konkursu wiedzy o Josephie Conradzie-Korzeniowskim „Polak – Żeglarz – Pisarz”

LISTA LAUREATÓW
czytelniczego konkursu wiedzy
o Josephie Conradzie-Korzeniowskim
„Polak – Żeglarz – Pisarz”

Zakończył się konkurs o życiu i twórczości Josepha Conrada-Korzeniowskiego.

Od 23 października do 10 listopada wpłynęło 358 kuponów z odpowiedziami. Komisja konkursowa wyłoniła 60 laureatów. Poniżej zamieszczamy listę osób nagrodzonych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach.

 

Książka + dwuosobowe zaproszenie do Tearu Muzycznego

Dybich Agnieszka – Łęczna

Kozak Stanisław - Lubartów

Piwowarska Paulina – Lublin

 

Książka + koszulka z wizerunkiem Josepha Conrada-Korzeniowskiego

Antolak Adam – Łuków

Bigos Kamil – Głusko Duże - Kolonia

Bogusz Małgorzata – Wielkolas

Chojnacki Sebastian – Borki

Czajkowska Dominika – Klimusin

Jarosz Władysława – Janów Lubelski

Jurkowska Ryszarda – Opole Lubelskie

Kudyba Kasandra – Bełżec

Kurzelowski Grzegorz – Modliborzyce

Makuch Wiesław – Kraśnik

Malec Artur – Krzczonów II

Obarymski Jerzy – Świdnik

Olszak Katarzyna – Ostrów Lubelski

Piela Piotr – Łabunie

Stopka Artur – Tyszowce

Zwolan Dorota – Zamość


Książka

Antonik Wanda – Ostrów Lubelski

Chęć Joanna – Wólka Komaszycka

Chmiel Anna – Kluczkowice

Cieloch Ewelina – Lebiedziew

Czerniak Ewa – Abramów

Deneka Krystyna – Gęś

Depta Lidia – Poniatowa

Gajda Sylwia – Łuków

Gołacka Kornelia – Parczew

Guz Joanna – Wygnanka

Karwan Katarzyna – Józefów (k. Biłgoraja)

Kawalec Adam – Klątwy

Kępińska Wiesława – Konstantynów

Kowalska-Dudek Elżbieta – Opole Lubelskie

Kozak Karolina – Abramów

Kozłowicz Martyna – Łuków

Krawczyk Małgorzata – Osowno

Kuszpa Stefan – Lublin

Kuśmierz Marlena – Krebsówka

Kuźma Jadwiga – Zamość

Kwiatuszewski Patryk – Lublin

Lewczuk Amelia – Podedwórze

Małyszek Filip – Kraśnik

Mańka Andrzej – Modliborzyce

Markowska Krystyna – Stężyca

Mendak Elżbieta – Kamień

Monastyrska Wiktoria – Tomaszów Lubelski

Nitkiewicz Olga – Kraśnik

Nocek Łukasz – Perespa

Och - Bogusz Hanna – Ciotcza

Olechowska Anita – Dychawica

Paśnicka Wiktoria – Stężyca

Piwko Katarzyna – Tomaszów Lubelski

Popiołek Patrycja – Poniatowa

Poźniak Ewa – Stoczek Łukowski

Puźniak Dorota – Tomaszów Lubelski

Rybak Karolina – Tarnawatka-Tartak

Tracz Amelia – Majdan Nepryski

Wielgus Ewa – Wierzchowiska I

Wiśniewski Kamil – Konstantynów

Wydra Izabela – Janów Lubelski

 

Gratulujemy !

Nagrody dla mieszkańców Lublina i okolic do odebrania w Dziale Instrukcyjno-Metodycznym Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego przy ul. Narutowicza 4, od poniedziałku (11 grudnia) w godz. 9 – 15. 

Nagrody dla zwycięzców spoza Lublina zostaną przekazane za pośrednictwem najbliższych bibliotek publicznych lub przesłane pocztą.

 

Organizatorzy:

 

Patronat medialny:

 

Fundatorzy nagród: