Link - Subskrybcja kanału RSS Link - profil WBP na Facebook.com Link - Biuletyn Informacji Publicznej

PROMOCJE u Hieronima

1. Moje szczęśliwe wyspy, Zawadzka Magdalena, Marginesy 2017  44,90

Nasza cena:

 

34,50 zł

   Tytułowe „szczęśliwe wyspy” to nie tylko wyspy na całej kuli ziemskiej, które Magdalena Zawadzka – pełna pasji podróżniczka – odwiedzała. Wyspy szczęścia to bezpieczne przystanie, wspomnienia, chwile dobre i złe. Te, które zostały w pamięci na zawsze. To ludzie, czasy, przedmioty, miejsca, które stały się bezpiecznym schronieniem w pamięci.
To opowieści o dawnym przyblokowym podwórku i dziecięcych zabawach, wspomnienie podróży, miejsc, dawnego smaku chleba i truskawek. To anegdoty związane z ludźmi, sprawami i historiami do których dzisiaj, tak jak aktorka lubimy powracać jak do bezpiecznej przystani..

 

2. Od oddechu do oddechu, Najpiękniejsze wiersze i piosenki, Młynarski Wojciech, Prószyński Media 2017 opr.tw.  44,00 zł

Nasza cena:

 

35,20 zł

  Twórczość Wojciecha Młynarskiego jest nie do podrobienia. Trudną, czasami pozbawioną sensu rzeczywistość opisywał lekko i dowcipnie. Mistrz puenty, pisał dla największych. Jego teksty nuciła cała Polska, od „Jesteśmy na wczasach”, „W Polskę idziemy”, aż po „Kocham Cię życie!”. Nic co wyszło spod pióra Wojciecha Młynarskiego nie traci ze swojej aktualności, to wiersze poza czasem, zawsze w punkt. Każdy z nas choć raz w życiu odniósł się do słów „Róbmy swoje”.

 

3. Jego portret, Opowieść o ks. Janie Kaczkowskim, Szkarpetowska Katarzyna Esprit 2017 opr.tw.  24,90 zł

Nasza cena:

 

19,20 zł

Ksiądz Jan Kaczkowski we wspomnieniach znajomych i przyjaciół Bezkompromisowy, ale czuły. Zakochany w kapłaństwie. Prowadził hospicjum, jednocześnie zmagając się z chorobą. „Onkocelebryta” – tak mówił sam o sobie. I chociaż wiadomo było, że jego stan jest ciężki, śmierć w marcu 2016 roku wydawała się zdecydowanie przedwczesna.
Jednak ludzie, którzy osobiście poznali księdza Jana powtarzają – on cały czas jest z nami. W poruszających rozmowach z Katarzyną Szkarpetowską wspominają jego bliskość, pasję.

 

4. Mała wielka Wyspa Wielkanocna, Fiedler Marek, Edipresse Polska 2017 opr.tw.  49,90

Nasza cena:

 

38,40 zł

Wyspa Wielkanocna zdobyła światową sławę dzięki niesamowitym posągom moai. Stworzenie figury przeciętnej wielkości zajmowało około roku i wymagało gigantycznego nakładu pracy. Dlaczego Rapanujczycy porywali się na coś takiego? A potem wszystkie posągi obalili. Co ich skłoniło do uczynienia tego desperackiego kroku? Wyspa Wielkanocna to zakątek o dramatycznej i fascynującej historii, a także miejsce kryjące wiele niezwykłych tajemnic.

 5. Inwigilacja, Mróz Remigiusz, Czwarta Strona 2017  39,90

Nasza cena:

 

34,50 zł

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem, i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego.
Sytuację komplikuje fakt, że po przejściu na islam i powrocie do Polski mężczyzna znalazł się na celowniku służb.

 

 

6. Dziesięć godzin, Nurowska Maria, Prószyński Media 2017 opr.tw.  35,00 zł

Nasza cena:

 

23,50 zł

Dziesięć godzin, które mogą zmienić losy legendy Solidarności, jednej kobiety i jednego kraju.
Małgorzata jest sędzią. Musi zadecydować, czy uwzględnić wniosek prokuratury o aresztowanie Józefa Piniora. Jest z tym sama, na wiele godzin zamknięta w czterech ścianach sali sądowej, ale to niejedyna decyzja, którą będzie musiała podjąć. Jej skomplikowane życie rodzinne – śmiertelnie chory mąż, dorastająca córka – zostanie poddane nowej próbie. Nieoczekiwana miłość do mężczyzny stawia ją w sytuacji bez wyjścia.

 

7. Tylko kochanka, Cygler Hanna, Rebis 2017  34,90 zł

Nasza cena:

 

25,90 zł

 Książka Hanny Cygler jest opowieścią o silnej, choć wrażliwej kobiecie, która zawsze, wbrew wszystkim i wszystkiemu, starała się iść przed świat własną drogą. Ale też historią pokomplikowanych losów polskich emigrantów, którzy w Anglii, Hiszpanii czy Niemczech szukali lepszego życia i miejsca na świecie, które mogliby uznać za własne. I oczywiście opowieścią o miłości. Niejednej.

 

 

8. Sto wierszyków atrakcyjnych do ćwiczeń dykcyjnych, Szwajkowscy Elżbieta i Witold, Wilga 2017 opr.tw.  34,90 zł

Nasza cena:

 

26,90 zł

 Nie ma to jak nauka poprzez zabawę! Zabawne wierszyki Elżbiety i Witolda Szwajkowskich, w przyjazny i łatwy sposób uczą dykcji i gimnastyki języka. Oto nowa propozycja, dzięki której żadne słowo nie będzie zbyt trudne do wymówienia!

 

Zapraszamy do odwiedzania strony księgarni internetowej uhieronima.pl