Start Komunikaty Szkolenie w ramach cyklu szkoleń „Biblioteka wielu pokoleń” (19-20.11.2018)

Szkolenie w ramach cyklu szkoleń „Biblioteka wielu pokoleń” (19-20.11.2018)

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie zaprasza bibliotekarzy województwa lubelskiego na dwudniowe szkolenie w ramach cyklu szkoleń „Biblioteka wielu pokoleń” współfinansowanych ze środków Instytutu Książki w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Partnerstwo dla książki”.

Celem szkoleń jest wzmacnianie kompetencji bibliotekarzy w zakresie pracy z dziećmi i seniorami oraz rozszerzenie oferty bibliotek dla tej grupy użytkowników.

Pierwszy dzień 19 listopada 2018 r. obejmować będzie warsztaty edukacyjne w Lubelskiej Szkole Super Babci i Super Dziadka oraz teatroterapii.

Drugi dzień 20 listopada 2018 r. wypełnią warsztaty dotyczące książki obrazkowej dla dzieci oraz teatru  Kamishibai.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione wyżywienie, transport, ubezpieczenie i nocleg w hotelu (Domu na Podwalu ul. Podwale 15, Lublin)

Uczestnicy przyjeżdżają na koszt instytucji delegujących.

Do uczestnictwa w szkoleniu szczególnie zapraszamy pracowników bibliotek pracujących z dziećmi i seniorami, a także planującymi rozszerzenie oferty swoich placówek.

Zapisy przyjmujemy do dnia 8 listopada 2018 r. pod nr telefonu 81 528-74-20.

Prosimy także o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (Załącznik1) oraz przesłanie podpisanej skanu zgody na ich przetwarzanie (Załącznik2) na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Liczba miejsc ograniczona!

Program szczegółowy
19 listopada 2018 r.

9:40 - spotkanie w Domu na Podwalu (ul. Podwale 15, Lublin)