Link - Subskrybcja kanału RSS Link - profil WBP na Facebook.com Link - Biuletyn Informacji Publicznej

Start Archiwum Wystawy Wystawy 2017 Fotorelacja z wernisażu wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek „LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA"

Fotorelacja z wernisażu wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek „LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA"

31 marca 2017 r. w Galerii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego odbył się wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek „LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA".

Gości wernisażu przywitała Ewa Hadrian (Dział Informacji i Promocji) Gości wernisażu przywitała Ewa Hadrian (Dział Informacji i Promocji)
Gości wernisażu przywitała Ewa Hadrian (Dział Informacji i Promocji)
Gości wernisażu przywitała Ewa Hadrian (Dział Informacji i Promocji) Gości wernisażu przywitała Ewa Hadrian (Dział Informacji i Promocji)
Anna Celińska-Banaszek
Anna Celińska-Banaszek
Anna Celińska-Banaszek Anna Celińska-Banaszek Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Muzyczny akcent spotkania – występ Kingi Banaszek
Muzyczny akcent spotkania – występ Kingi Banaszek
Muzyczny akcent spotkania – występ Kingi Banaszek Muzyczny akcent spotkania – występ Kingi Banaszek Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''  Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku Anny Celińskiej-Banaszek ''LUBLIN HARTWIGA I MÓJ. DRUGA ODSŁONA''

Materiał o wystawie Anny Celińskiej-Banaszek w Panoramie Lubelskiej TVP Lublin (00:15:10) https://lublin.tvp.pl/29748530/31-marca-2017-g-2130

Wystawa będzie czynna do 22 kwietnia br. Wstęp wolny w godzinach pracy Biblioteki. Zapraszamy!

Fot. D.J. Mościbrodzka