Start Archiwum Wystawy 2017 Konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny

Fotorelacja z konferencji prasowej poświęconej międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny

11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny".

11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny". 11 grudnia 2107 r. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja prasowa poświęcona międzynarodowej wystawie "Trójbarwnie szkliwiona ceramika czasów dynastii Tang, Luoyang - Chiny".

W konferencji uczestniczyli: Sławomir Sosnowski - Marszałek Województwa Lubelskiego, Małgorzata Błaszczyk-Osik - Dyrektor Oddziału Współpracy Regionalnej i Zagranicznej Departamentu Gospodarki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Wang Wenjia (Zarząd Administracji i Dziedzictwa Kulturowego Prowincji Henan)
oraz Tadeusz Sławecki - Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie

Sławomir Sosnowski - Marszałek Województwa Lubelskiego

Wang Wenjia (Zarząd Administracji i Dziedzictwa Kulturowego Prowincji Henan) i Martyna Tomczak – tłumacz języka chińskiego (Szkoła Językowa Great China)