Start Archiwum Wykłady i konferencje 2018 Fotorelacja z wykładu prof. dr. hab. Mieczysława Ryby „Powstanie Uniwersytetu Lubelskiego”

Fotorelacja z wykładu prof. dr. hab. Mieczysława Ryby „Powstanie Uniwersytetu Lubelskiego”

27 czerwca 2018 r. w Galerii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej odbył się piąty wykład cyklu "Lublin - Lubelszczyzna. Drogi do Niepodległości". Wykład „Powstanie Uniwersytetu Lubelskiego” wygłosił prof. dr hab. Mieczysław Ryba.

Cykl wykładów został zorganizowany przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. H. Łopacińskiego w LublinieOddział Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie. Patronat Honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir SosnowskiPrezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.

Prof. dr hab. Mieczysław Ryba i Tadeusz Sławecki - Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie
Prof. dr hab. Mieczysław RybaTadeusz Sławecki - Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie
Gości spotkania powitał dr Grzegorz Figiel - Zastępca Dyrektora WBP ds. Merytorycznych, koordynator cyklu wykładów ''Lublin - Lubelszczyzna. Drogi do Niepodległości''
Gości spotkania powitał dr Grzegorz Figiel - Zastępca Dyrektora WBP ds. Merytorycznych, koordynator cyklu wykładów "Lublin - Lubelszczyzna. Drogi do Niepodległości"